• +48 504 158 159
  • detektywrm@gmail.com

Oferta

// Osoby prywatne

Usługi detektywistyczne

Realizujemy pełen wachlarz zadań śledczych oraz operacyjnych.
Demaskowanie niewiernych partnerów oraz działanie w sprawach rozwodowych to często zadania wymagające delikatnego i bardzo dyskretnego potraktowania. U nas możecie liczyć na pełen profesjonalizm i dostarczenie starannie zweryfikowanych informacji.
Często do pozyskania niezbędnych informacji konieczne jest przeprowadzenie obserwacji osób lub miejsc. Nasz zespół posiada bogate doświadczenie realizacji tego typu zadań. Zajmujemy się również poszukiwaniem osób.
Skomplikowane sprawy spadkowe do dla nas nie problem. Rzetelnie wykonamy wszelkie ustalenia w sprawach spadkowych oraz inne ustalenia majątkowe.
Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz przede wszystkim wiedzę niezbędną do skutecznego wykrywania urządzeń inwigilujących. Podsłuchy, ukryte kamery oraz nadajniki GPS – dla nas nie stanowią problemu.
Przeprowadzamy badania wariografem.
Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź stronę: Usługi detektywistyczne dla osób prywatnych.

// Przedsiębiorcy

Oferta dla Klientów biznesowych

Z myślą o przedsiębiorcach przygotowaliśmy szereg usług detektywistycznych skierowanych właśnie do nich.
Chcesz poznać dobrze wszystkie mocne i słabe strony swojego przyszłego kontrahenta? Chcesz wiedzieć czy warto zainwestować w nowy interes? Chętnie przeprowadzimy dla Ciebie kompleksowy wywiad gospodarczy.
W dzisiejszych, niewątpliwie trudnych dla biznesu czasach, konkurencja nierzadko posuwa się do nie zawsze etycznych, a czasami wręcz niezgodnych z prawem ruchów mających na celu wyeliminowanie firm działających w tej samej branży. Właśnie dlatego oferujemy usługę ujawniania nieuczciwej konkurencji.
W przypadku problemów z windykacją rzetelnie ustalimy majątek Twojego dłużnika.
Masz wątpliwości dotyczące nowego lub obecnego pracownika? Obawiasz się szpiegostwa gospodarczego? Prowadzisz rekrutację na ważne stanowisko i chcesz zweryfikować informacje zawarte w CV? Chętnie przeprowadzimy weryfikację pracowników.
Obecnie instalacja i wykorzystywanie podsłuchów, ukrytych kamer, czy lokalizator GPS jest na porządku dziennym. Właśnie dlatego ważną pozycją w naszej ofercie jest wykrywanie oraz montaż urządzeń inwigilujących.
Więcej informacji na stronie: Detektyw dla firm.